Sporto duomenų analizėSporto matavimo įrangą galima aptikti praktiškai visur. Net mėgėjai sportininkai yra užversti įvairia duomenų analizavimo ir mokymo planavimo programine įranga. Nors paradoksalu, kad daugeliui profesionalių komandų vis dar reikia pasikliauti vien tik empirine jų trenerių patirtimi.
Nacionalinių komandų poreikiams mes kuriame sporto duomenų sprendimų priėmimo sistemas:
• Dviračių sportas, tenisas, biatlonas: po treniruočių atliekami laboratoriniai tyrimai, o treniruočių metu naudojamai galios koeficiento matuokliai, širdies ritmo matuokliai ir kiti judesio nustatymo matavimo prietaisai pagamina daugybę duomenų, kurių neturėtumėme ignoruoti. Mes šiuos duomenis vizualizuojame ir nustatome nuspėjamojo analizavimo algoritmus, kad padėtume treneriams priimti pagrįstus sprendimus.
• Irklavimas: (kartu su Baltarusijos irklavimo federacija) mes naudojame veiksmo kameras ir paprastus išmaniuosius telefonus su akselerometrais, siekdami stebėti realaus laiko reakcijas valtyje, yrimosi dažnį, greitį. Neskaitant vizualiosios surinktų duomenų ataskaitos, sistema pati pateikia patobulintus pasiūlymus sportininkams.
O masių poreikiams:
- mes rengiame sportininkų traumų prognozavimo ir prevencijos sistemą;
- naujoji mūsų veikla, suteikianti pinigines paskatas žmonėms, kad šie stotųsi ir pradėtų bėgioti.
Sąsajos serveris visuomet yra papildomas sudėtingu vidiniu serveriu, siekiant atlikti įmantrius skaičiavimus bei įvykdyti duomenų apdorojimo logiką, suteikiant maksimalų sistemos automatizavimo lygį ir kintamuosius tūkstančiams vienu metu aktyvių galutinių vartotojų.
Jei turite tokį patį entuziazmą, siekdami peržengti žmogaus galimybių ribas ir manote, kad informacinės technologijos gali jums padėti - susisiekite su mumis ir kartu mes sukursime kažką didingesnio.Mes rasime sprendimą


Mūsų tikslas yra iš esmės padidinti jūsų našumą ir perkelti jūsų verslą iki kitą lygį.


Užduokite klausimą